پاسخ به ۱۴ شبهه رایج در مورد فلسطین
نوامبر 22, 2018
من کتابخوانم – ۴ مرداد ۱۳۹۷
نوامبر 25, 2018
نمایش همه

معرفی جشنواره فیروزه

بسم الله الرحمن الرحیم

معرفی جشنواره فیروزه

جشنواره فیروزه با پیشنهاد کانون فرهنگی اخلاص قائم شهر و موافقت دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان مازندران از تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۷ ه.ش به مرحله اجرا رسیده است.
در این جشنواره عموم مردم و علی الخصوص اعضای کانون های فرهنگی و هنری میتوانند با ارسال عکس، نقاشی و خوشنویسی و شعر در موضوعات ذیل به آدرس دبیرخانه استان مازندران شرکت نمایند.

موضوعات مشخص شده:
۱ – مسجد-هنر-نقش و نگار(نقاشی ویژه کودکان۴-۸سال و خوشنویسی رشته های نستعلیق، ثلث، نسخ قرآنی و خط تحریری)
۲ – مسجد-هنر-قلم(شعر) همه گروه های سنی
۳ – مسجد-هنر- عکاسی(رفع آسیب های اجتماعی، حمایت از اقشار آسیب پذیر و یاری رسانی به خانواده های بی سرپرست، کودکان خیابانی، ریشه کنی بیسوادی، کاروتلاش و تولید برای رفع بیکاری) همه گروه های سنی

اهداف جشنواره: کشف استعدادهای نهفته در جوانان و نوجوانان و کودکان مسجدی و استفاده از ظرفیت هنرمندان این پایگاه های دینی جهت انعکاس نقاط قوت و همراهی و همکاری مسجدی برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی از جمله اهداف اجرای این جشنواره است.

تاریخ شروع و مهلت ارسال آثار: ۱ آذرماه ۱۳۹۷ ه.ش به مدت یک ماه

اعلام برندگان و نتایج داوری: ۹ دی ۱۳۹۷ ه.ش (روز ملی بصیرت انقلابی)

روش ارسال آثار: فایل عکس ها و آثار خوشنویسی و نقاشی پس از ذخیره در یک لوح فشرده(سی دی) باید به آدرس: {میدان امام خمینی(رحمه الله علیه) مجتمع فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان –طبقه دوم- دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان مازندران} ارسال شوند.

خاطرنشان میگردد همه آثار ارسالی بصورت نمایشگاه دیجیتال از طریق همین پایگاه اینترنتی به نام صاحبان آثار منتشر خواهند شد.

 

اخبار و اطلاعیه ها و تغییرات آتی از طریق همین پایگاه اینترنتی منتشر و بروزرسانی خواهند شد.

 

جشنواره فیروزه

مدیرارشد
مدیرارشد
علاقه‌مند و فعال در زمینه برق، الکترونیک و آی تی و حوزه فرهنگ و هنر ارزشی - طراحی سایت - گرافیک - تولیدمحتوا - میکس و مونتاژ فیلم و عکس - ساخت انیمیشن 2و3بعدی - تولید اپ اندروید و آی‌اواس - تولید اپ ویندوز - طراحی سیستم های آنلاین - میکروکنترلر - بازی 2و3بعدی - طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری UI,UX - اپ چندسکویی - اینترنت اشیاء و .....

1 دیدگاه

  1. امید گفت:

    سلام ،جشنواره فیروزه بسیارکارمطلوب وزیبایی است موفق باشید